Oddziały przedszkolne
Twoje dane - Twoja sprawa

We wrześniu 2007 r. Wydawnictwo Piętka z Katowic przekazało naszej szkole zestaw map historycznych. Wcześniej przedstawiciele Wydawnictwa wyszukali sponsorów wśród międzyrzeckich przedsiębiorców.  Z tego miejsca chcemy wszystkim darczyńcom podziękować.

Oto lista zakładów i osób, które wsparły inicjatywę Wydawnictwa PIĘTKA:

• PPHU Środa Rafał - Międzyrzecz

• Ryszard Domaszewicz - Prezes  RGM Sp. z o.o.  Międzyrzecz

• Kazimierz Pacholak, Andrzej Kaczmarek - Hurtownia Materiałów Instalacyjno-Budowlanych - Międzyrzecz

• Dorota Karatysz - Międzyrzecz

• Zygmunt Stawasz EN-BER - Kuligowo

•  Władysław Niewiadomski - PPHU Niewiadomski  Międzyrzecz

• Wolfgang Rau - Prezes VALENTIN Sp. z o.o Międzyrzecz

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2006/2007 pani dyrektor wręczyła kolejnym ludziom dobrej woli statuetkę Przyjaciel Szkoły Podstawowej nr 4 w Międzyrzeczu. Do tego grona dołączyli: Tadeusz Dubicki, obecny burmistrz Międzyrzecza, Tadeusz Urbanek, dyrektor miejscowego GZO oraz Ewa Bączkowska, wizytator nadzoru pedagogicznego. Podziękowania za dotychczasową współpracę otrzymał także pan Andrzej Kielich, dyrektor Szpitala w Obrzycach.

Na apelu kończącym kolejny rok szkolny Pani dyrektor, A. Błochowicz, podziękowała przyjaciołom szkoły, dzięki którym w ciągu całego roku dla uczniów były przygotowywane drugie śniadania. Są to: Caritas Parafialna, państwo M.B. Czopowie oraz pan P. Radziszewski. Pan W. Szablewski sponsorował nagrody w konkursie Orto-Gra. Podziękowania otrzymali także panowie Cz. Woźniak oraz P. Mikołajczak, którzy przyczynili się do rozwoju zamiłowań turystycznych naszych uczniów. Pan W. Harnacke sprezentował uczniom farby do wykorzystania nie tylko na kółku plastycznym, ale również i na lekcjach. Wszystkim: DZIĘKUJEMY.

Ks. A. Jędrzejowski odbiera podziękowania w imieniu Cartias Parafialna. Państwo M.B. Czopowie kolejny rok finansowo wspierają szkolne śniadanka. Pan W. Szablewski zadbał o nagrody w kokursie Orto-Gra. Pan P.Radziszewski zaopatruje szkołę w świeże pieczywo do drugiego śniadania dla uczniów. Panowie, Cz. Woźniak i P.Mikołajczak "zarazili" nas zamiłowaniem do poznawania naszego regionu. Podziękowania za farby odbiera żona p.W.Harnacke.

Jesteśmy niewielką szkołą, ale przyjaciół mamy wielu.

• Wojciech Derwich - Valentin  Międzyrzecz
  • Kazimierz Pawliszak - Tartak BUD DREW BAUHOLZ Międzyrzecz
  • Jerzy Górny - Zakład Drogowy Międzychód
  • Dominik Sarnowski - dyr. oddz. STRABAG Zielona Góra
  • Ryszard Gajewski - Zakład Ogólnobudowlany Trzciel
  • Czesław Dworczak Bud-Pol Międzyrzecz
  • Małgorzata i Ryszard Winniccy - BRUKBET Międzyrzecz
  • Edward Głogoza
  • CARITAS PARAFIALNA - Bobowicko
  • Związek Zawodowy Pracowników Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu
  • Bogusław Czop
  • Andrzej Kielich - dyr. Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Obrzycach
  • Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych przy Szpitalu w Obrzycach
  • Związek Zawodowy Lekarzy przy Szpitalu w Obrzycach
  • J. P. Radziszewscy - Piekarnia Międzyrzecz
  • Andrzej Frabiński - Afpol Międzyrzecz
  • Andrzej Dziedzic
  • Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
  • PTTK Oddział Ziemia Międzyrzecka

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2004/2005 pani dyrektor oraz przedstawiciele uczniów złożyli podziękowania sponsorom śniadań dla uczniów. Caritas Parafialna oraz pan P. Radziszewski otrzymali statuetkę Przyjaciel Szkoły. Dziękujemy i liczymy na dalszą pomoc.

Ostania aktualizacja: 19.11.2015