Już po raz drugi obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka.
W dwóch grupach udaliśmy do Bobowicka, gdzie czekały na nas pieczone ziemniaki, kiełbaski i inne przyjemności. Po drodze odpoczywaliśmy, szukając grzybów. Najlepsze okazy znaleźli trzecioklasiści. Takich prawdziwków można tylko pozazdrościć. Starsi uczniowie po drodze trenowali również biegi i wspinaczkę wysokogórską. Około południa wszyscy byliśmy na mecie. Rodzice przygotowali dla strudzonych wędrowców regenerujący posiłek, a potem rozpoczęły się konkursy. Były biegi, skoki w workach, jazda na rowerze, degustacja, rozpoznawanie liści, rzeźba z kartofla, mierzenie obwodów drzew, przeciąganie liny, pląsy... Niektórzy wybrali piłkę nożną. Najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili.                                                    Chcemy tu podziękować wszystkim Rodzicom, którzy pomogli nam przygotować tę imprezę zarówno od strony finansowej, jak i organizacyjnej. Dziękujemy także Dyrekcji Technikum Rolniczego w Bobowicku za udostępnienie nam szkolnego boiska.   Pomyślmy, gdzie będziemy obchodzić Święto Pieczonego Ziemniaka za rok.