Czy znasz swoich nauczycieli?    Czy znasz swoich nauczycieli?      Czy znasz swoich nauczycieli?     Czy znasz swoich nauczycieli?

Czy Wasi nauczyciele byli zawsze tacy dorośli? Na pewno nieraz zadawaliście sobie takie pytanie. Ależ skąd, to były takie same dzieci jak Wy. Panie lubiły bawić się lalkami, a panowie bawili się w Indian lub ganiali za piłką jak to chłopcy. Z okazji zbliżającego się Dnia  Nauczyciela ogłaszamy konkurs Czy znasz swoich nauczycieli?. Przedstawiamy Wam zdjęcia obecnych nauczycieli naszej szkoły. Waszym zadaniem jest przyporządkowanie zdjęć do właściwych postaci. Aby lepiej przyjrzeć się zdjęciom, najedź na nie i kliknij. Na Wasze odpowiedzi wysłane pocztą mailową czekamy do 27 października.  Nasz adres: sp4@miedzyrzecz.pl Nie zapomnijcie podpisać imieniem i nazwiskiem swoich odpowiedzi. W konkursie mogą brać udział tylko obecni uczniowie naszej szkoły.

Zakończyliśmy przyjmowanie odpowiedzi konkursowych.

Marzena Domańska

Bożena Perdon

Alicja Błochowicz

Małgorzata Dziedzic

Małgorzta Waśkowska

Grzegorz Skrzek

Bernadetta Kaczmarek

Magdalena Duda

Malwina Środa

Aneta Bernaś

Izabela Iwan

Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliła Anna Lubocha z klasy piątej. Gratulujemy!